I konferencja młodzieżowa „Młodzież w sieci”. Zapraszamy do udziału

Czy chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Twoim mieście? Masz pomysły, które mogłyby wpłynąć na poprawę jakości życia młodych ludzi w Żyrardowie? Przyjdź i podziel się nimi z nami! Zapraszamy serdecznie do rejestracji na I konferencję młodzieżową pt. “Młodzież w sieci”, która odbędzie się 24 kwietnia 2024 roku w Resursie w Żyrardowie.

To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Młodzieżową Radę Miasta Żyrardowa oraz Prezydenta Miasta, Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, jest realizowane przez Fundację TurboEdukacja na zlecenie Miasta Żyrardowa – Centrum Usług Społecznych. Całe przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu “Mazowsze dla młodzieży”.

Celem spotkania jest integracja młodzieży z Żyrardowa, wzajemne poznanie się, oraz otwarta dyskusja o potrzebach i problemach, z jakimi młodzi ludzie się mierzą. To doskonała okazja, aby Twoje głosy zostały usłyszane, a pomysły mogły stać się częścią większych inicjatyw.

Konferencja “Młodzież w sieci” ma również posłużyć Młodzieżowej Radzie Miasta do planowania dalszych działań i nowych projektów, które będą odzwierciedlać rzeczywiste potrzeby i aspiracje młodych mieszkańców Żyrardowa.

Nie przegap szansy, by być częścią tej inspirującej inicjatywy. Twoja obecność i aktywny udział mogą przyczynić się do realnej zmiany! Rejestruj się już dzisiaj i dołącz do nas, aby wspólnie kształtować przyszłość naszego miasta.

Konferencja odbędzie się w godzinach 10.00 – 13.00

Link do rejestracji: https://forms.gle/c9RGHCQfy6vBVz9j7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *